Tule tööle!

Miks mitte! VÕTA ÜHENDUST Ja KÜSI JÄRELE.

Pakume tööd taksojuhtidele

Taksojuhina töötamiseks REVAL TAKSO-s on 3 võimalust: 1. töö palgalise taksojuhina (s.o. töölepinguga töötamine), 2. töö Reval Takso rendiautol või 3. oma isikliku taksoga.

1. Töölepingu alusel, palgalise taksojuhina

Töölkäimine on graafiku alusel ja vahetustega. Taksojuhi tasu (bruto) on 30% tema teenitud kassalt. Mingisuguseid varjatud tasusid ei ole. Kõik auto ja töötegemisega seotud kulud (s.h. pesu ja kütus) katab tööandja. Töö on tagatud dispetsherkeskuse tellimustega. Garanteeritud on iga-aastane puhkus 28 päeva.

2. Töö renditaksol

See on võimalus töötada koostöölepingu alusel REVAL TAKSO renditaksol. Ettevõte pakub rendile eriti ökonoomseid, CNG-maagaasil töötavaid ja täielikult taksoks kohandatud Opel Zafira mahtuniversaale. Kogu juhi teenitud kassa kuulub juhile. Juht tasub ettevõttele takso kasutamise eest renti ja maksab FIE tööjõumaksud. Juhi kulutused maagaasile on linnasõidul keskmiselt 5€ /100 km. Renditaksodel on TASUTA AUTOPESU, tasuta hooldus ja remont! Juht on vaba oma tööaja valimisel.

3. Töö isikliku taksoga

Reval Takso tagab isikliku taksoga taksojuhile töö samadel alustel teiste Reval Takso kaubamärgi all töötavate taksodega. See on võimalus olla täielikult iseenda peremees. Töö alustamise- ja lõpetamise aja otsustab juht ise. Kui Sul on soov töötada oma autoga, kuid puudub täna võimalus selle soetamiseks, siis ka siin ulatab ettevõte oma abikäe. Võimalik on nii renditaksode väljaost kui ka abi autode liisimisel.

Lisainformatsioon telefonil 5206109, 6014601 või e-posti teel info@reval-takso.ee