Reval Takso tellimine – lühinumbril 1207 - või TaxiGO mobiiliäpist!

Takso tellimiseks valige lühinumber 1207 (tegemist on EMT kõneteenusnumbriga, millele helistamise tavahind on vastavalt EMT hinnakirjale 0,2278 € / min. koos käibemaksuga). Taksot saab tellida ka lauanumbrilt 6014600 või mobiiltelefonilt 5264111. Sõltumata valitud numbrist suunatakse Teie kõne ühtsesse ootejärjekorda. Reval Takso peamine teeninduspiirkond on Tallinn ja Harjumaa.

Tellimine TaxiGO mobiiliäpist

Alates detsembrist 2015 on Reval Takso liitunud TaxiGO taksotellimise keskkonnaga. See on mugav viis tellida takso otse veebi vahendusel või mobiiliäpiga. TaxiGO erineb teistest tellimisrakendustest - siin näed, millise auto tellid!

Takso kellaajaline ettetellimine

Nn. kellaajaliste tellimuste puhul ei saa Reval Takso anda 100% garantiid takso saabumisele tellitud ajaks. Kuna tegemist on lisatasuta mugavusteenusega kliendile, siis kahjuks ei ole meil võimalik tellimuse vastu võtmise ajal ette prognoosida taksode paiknemist ja saadavust tellimuse täitmise ajakl. Reval Takso operaatoritel on õigus keelduda kellaajalise tellimuse vastu võtmisest, kui on ettenäha, et tellimuse täitmise ajaks on taksode saadavus raskendatud ja takso ei pruugi jõuda tellitud ajaks. Kui registreeritud kellaajalise tellimuse täitmise ajaks ei ole taksosid sobivalt vabanemas, siis on operaatoril kohustus aegsasti tekkinus olukorrast klienti teavitada ja pakkuda välja alternatiivseid lahendusi.

Turvavöö kasutamine taksos

Vastavalt 01.07.2011 jõustunud Liiklusseadusele on taksos nii esi- kui tagaistmel kohustus kinnitada turvavöö.

Lapsega Taksos

Takso tagaistmel alla kolmeaastase lapse sõidutamisel ei ole lapse turvavarustuse kasutamine kohustuslik. Alla kolmeaastast last tohib takso tagaistmel sõidutada täiskasvanud sõitja süles tingimusel, et last süles hoidev sõitja on turvavööga nõuetekohaselt kinnitatud ja tema süles on üks laps (LS § 36 lg 9). Vanemate laste sõidutamisel takso tagaistmel tuleb kasutada vähemalt ühte turvavöö patja ja täiskasvanu turvavööd või selle vöörihma. Turvavöö vöörihma tuleb kasutada ka vähemalt kolmeaastase lapse sõidutamisel sõiduauto tagaistme keskmisel istekohal, kui kahe lapse turvaistmes sõidutamisel kolmas turvaseade sinna ei mahu.

Ootame Teie tagasisidet taksoteenuse kohta

Teie igakülgne tagasiside meie taksoteenuse kvaliteedi kohta on oodatud. Vaid sedasi saame eraldada terad sõkaldest ja kiita paremaid.